FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Кабмін тимчасово поклав обов'язки в. о. голови Держподаткової на заступника голови Титарчука

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів призначив заступника голови Державної податкової служби Михайла Титарчука т. в. о. відомства.

Відповідне розпорядження уряду від 25 листопада №1503-р оприлюднено на "Урядовому порталі" в четвер.

"Покласти тимчасово до призначення в установленому порядку голови Державної податкової служби України виконання обов’язків голови Державної податкової служби України на заступника голови зазначеної служби Титарчука Михайла Івановича", – зазначено в розпорядженні.

Раніше Кабінет Міністрів України скасував рішення про перемогу Євгена Олейнікова в конкурсі на посаду голови цього відомства.

Ще 27 вересня Олейнікова було визначено переможцем конкурсу з результатом 11,23 бала, а 3 листопада це рішення було скасовано, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

4 листопада правоохоронці провели обшуки за місцем проживання Олейнікова та його матері. Як пояснив сам Олейніков, обшуки пов’язані з тим, що, на думку Національного антикорупційного бюро (НАБУ), він може бути причетним до прикриття незаконної діяльності якоїсь групи підприємств.

У НАБУ, у свою чергу, повідомили, що обшуки проводилися в приміщеннях центрального апарату ДПС, ДПС у Полтавській області, за місцем проживання посадових осіб органів податкової служби та деяких фізичних осіб у Києві, а також у Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Титарчук розпочав роботу в податковій у грудні 2019 року. До цього обіймав посаду заступника міністра економічного розвитку і торгівлі з кінця 2016-го року по 2019 рік, до цього працював заступником міністра Кабміну, а також очолював Білгород-Дністровську районну держадміністрацію.