FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Листопад
2021

Кабмін реорганізував Харківський національний університет будівництва та архітектури і Луганський національний аграрний університет

Київ. 24 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реорганізацію двох ВНЗ – Харківського національного університету будівництва та архітектури і Луганського національного аграрного університету.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду у середу.

Зокрема, Кабмін схвалив реорганізацію Харківського національного університету будівництва та архітектури шляхом приєднання його до Харківського національного університету місцевого господарства ім. О.М.Бекетова.

Кабмін також схвалив реорганізацію Луганського національного аграрного університету шляхом приєднання його до Східноєвропейського національного університету ім. Володимира Даля.

Зазначається, що студенти, які навчалися в Харківському національному університеті будівництва та архітектури й Луганському аграрному університеті, продовжують навчання в Харківському національному університеті місцевого господарства та Східноєвропейському національному університеті за обраними спеціальностями і з державним фінансуванням.