FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Жовтень
2021

Кабмін прирівняв авторизацію за допомогою електронного підпису "Дія.Підпис" до фізичної ідентифікації для одержувачів пенсії та грошової допомоги

Київ. 6 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів прирівняв авторизацію в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою електронного підпису “Дія.Підпис” до фізичної ідентифікації для одержувачів пенсії та грошової допомоги.

Згідно з постановою №999 від 22 вересня, до фізичної ідентифікації прирівнюється авторизація в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою віддаленого кваліфікованого електронного підпису “Дія.Підпис”, створеного за допомогою мобільного застосунку Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.

Уряд також регламентував, що умова про фізичну ідентифікацію внутрішньо переміщених осіб не застосовується на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 і протягом 30 днів із дня скасування карантину.