FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

Кабмін перерозподілив фінансування Держспецзв'язку та виділив гроші на купівлю засобів індивідуального бронезахисту для своїх підрозділів

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів України на засіданні в середу погодив перерозподіл бюджетних коштів Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Згідно з затвердженим розпорядженням, видатки на переоснащення будівлі спеціального призначення в Києві за програмою "Розвиток та модернізація державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації" (програма 6641020) буде скорочено на 30 млн грн, при цьому на ту саму суму буде збільшено видатки на реконструкцію цієї самої будівлі за програмою "Забезпечення функціонування державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації" (6641010).

Крім того, за рахунок економії коштів на харчування курсантів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського на 3 млн грн, яка стала можливою через їхнє дистанційне навчання під час суворого карантину, планується вирішити проблему з нестачею підрозділам Держспецзв’язку засобів індивідуального бронезахисту (куленепробивні шоломи та бронежилети 4-го класу захисту).

У планах, зокрема, – купити 175 бронежилетів і 228 шоломів. Наразі, як наголошується, підрозділи держслужби забезпечені ними на 15-17%.