FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Італія збільшила підтримку для українських біженців до понад 800 млн євро та підтримає бюджет України на суму до 200 млн євро – прем'єр

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Італія збільшила підтримку для українських біженців у країні до понад 800 млн євро та підтримає бюджет України на суму до 200 млн євро, повідомив прем’єр-міністр Італії Маріо Драґі.

"Італія вже виділила майже 500 млн євро на підтримку українських біженців у нашій країні. Я радий повідомити, що ми щойно збільшили цю суму до більше ніж 800 млн євро. Ми перерахували 110 млн на підтримку загального бюджету України та плануємо надати ще до 200 млн євро", – сказав Драґі на Міжнародній донорській конференції високого рівня з підтримки України у Варшаві у четвер.

Він зазначив, що Італія передала 26 мільйонів доларів міжнародним організаціям, таким як Червоний Хрест, ЮНІСЕФ та УВКБ ООН.

"Ми передаємо гуманітарні та медичні товари, зокрема машини швидкої допомоги, намети, ліки. Україна заслуговує на всю підтримку, яку ми можемо надати. Італія продовжить робити свій внесок", – запевнив Драґі.