FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

"Інтерпайп" та фонд "Відродження регіону" спрямували 10,2 млн грн військовим Дніпропетровської області

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українська промислова компанія "Інтерпайп" спільно зі створеним та фінансованим за її підтримки фондом "Відродження регіону" спрямувала 10,2 млн грн на підтримку військових Дніпропетровської області.

Згідно з пресрелізом компанії у п’ятницю, "Інтерпайп" та благодійний фонд "Відродження регіону" понад два місяці допомагають захисникам України, лікарням та вимушено переміщеним особам.

При цьому уточнюється, що благодійний фонд "Відродження регіону" фінансується головним чином за рахунок компанії, профспілок підприємств "Інтерпайпу" та внесків небайдужих працівників. За цей час понад 3 млн грн спрямовано на допомогу військовим частинам і силам територіальної оборони: закуповуються запчастини та інструменти для ремонту вантажної техніки, колючий дріт для укріплень, генератори, а також рації, коліматорні приціли, квадрокоптери, планшетні комп’ютери та ноутбуки.

Майже 5 млн грн витрачено на екіпірування та амуніцію – головним чином це бронежилети для захисників. Крім того, закуплено розгрузки, футболки, балаклави та інше екіпірування для мобілізованих працівників компанії.

2 млн грн становить допомога у медичному забезпеченні лікарень та військових, зокрема мобілізованих працівників "Інтерпайпу". Формуються загальні аптечки для захисників, доставляються медикаменти у військові частини та на передову. Закуповуються препарати "штучної крові", знеболювальні, витратні матеріали, перев’язувальні матеріали, а також додаткове обладнання для лікарень, які приймають потерпілих із зони бойових дій.

180 тис. грн становить гуманітарна допомога, зокрема, підтримка місцевих шелтерів та доставка європейських гуманітарних вантажів для медиків, укриттів та військових частин.

"Інтерпайп" – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукцію компанії постачають до понад 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 році "Інтерпайп" реалізував 602 тис. тонн трубної продукції та 174 тис. тонн залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В "Інтерпайпі" працюють 10 тис. працівників. У 2021 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 3 млрд грн.

У структурі компанії п’ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" та електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.