FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Січень
2022

Instagram почав тестувати вертикальне прокручування історій, як у TikTok

Instagram продовжує впроваджувати нові функції і покращувати досвід користувача, щоб краще конкурувати з неймовірно популярною платформою для обміну короткими відеороликами TikTok. У рамках цих зусиль соціальна мережа почала тестувати перероблений спосіб показу історій – вертикальне перегортання, як у TikTok.

Минулого року Instagram повідомляла, що працює над новим способом перегляду історій. Наразі доступ до нього отримали деякі користувачі соцмережі. Повідомляється, що першими можливість випробувати новий спосіб прокручування історій отримали деякі користувачі Instagram у Туреччині та Бразилії.

Оновлення додає в історії вертикальне прокручування при переході до історій наступного користувача. Перехід між історіями одного користувача здійснюється звичним способом – торканням лівої або правої частини екрана.

Невідомо, коли нова функція буде доступна для всіх користувачів. Нагадаємо, що минулого року Instagram оголосила, що незабаром соціальна мережа зазнає змін і буде більше орієнтована на відео. Соцмережа заявила, що більше не хоче бути сервісом для обміну квадратними фотографіями.