FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Березень
2023

Інкубатор краудфандингу – можливість для ГО, соціальних підприємств та ініціатив

Інкубатори – програми в різних сферах, які допомагають пройти команді шлях від ідеї до її втілення. Волонтерські команди, ініціативні групи та соціальні підприємці теж мають можливість взяти участь в такій програмі й отримати максимум допомоги в реалізації  своєї соціальної місії. Під час цього ефіру поговоримо зокрема про інкубатор краудфандингу (спільнокоштових проєктів-кампаній) та про можливості, які сьогодні пропонує українцям “School of ME: Школа усвідомленого підприємництва”.

Для кого буде цікавою розмова: представники громадських організацій, соціальних підприємств, волонтерських центрів, що зацікавлені проводити краудфандингові кампанії.
338162406_239187595190879_6939520469527882641_n
Теми, що обговоримо:
– інкубатор STALI 2.0: як він вже зараз може допомогти представникам громадських організацій, соціальних підприємств та волонтерським центрам розвинути їхні проєкти та залучити кошти краудфандингом
– кейси випускників STALI 2021-2022
– School of ME: постійні можливості для соціальних підприємців/ниць та тих хто має на меті їм стати.

Спікери ефіру:
Ксенія Печерська – координаторка проєктів, менторка та експертка з юридичних питань «School of ME: Школа усвідомленого підприємництва», консультантка з соціального підприємництва Національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Ден Бортніков – розробник освітніх програм, тренер з краудфандингу та майндфулнес-практик, ментор. Останні 4 роки є партнером та тренером в School of ME. У 2021 році створив проєкт «ДихайМо» – майндфулнес проєкт для молоді в складних життєвих обставинах.

Для участі в заході зареєструйтеся за цією анкетою.
Тривалість заходу – 1 година.

Захід відбувається в рамках Програми підтримки волонтерських центрів Кіровоградщини, що втілюється в межах проєкту «Соціальне замовлення Кіровоградщини», який реалізує КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансуванню National Endowment for Democracy.