FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Березень
2023

Інформаційна сесія «Результати та досягнення реформи профтехосвіти»

17 березня 2023 року запрошуємо представників медіа та блогерів до участі в інформаційній сесії про ключові результати реформи професійної освіти та її потенціалу у відбудові України.

Початок о 9:45.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, Проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України.

Реєстрація відкрита

Попри війну, система профтехосвіти продовжує розвиватися, оновлюватися та вдосконалюватися, а майбутні випускники профтеху долучаться до відбудови України та розвитку її економічного потенціалу.

Під час інформаційної сесії ми поговоримо про значення та досягнення реформи професійно-технічної освіти та її потенціал.

Спікери:

  • Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет;
  • генеральна директорка директорату професійної освіти Ірина Шумік;
  • ініціатори та лідери реформи профтехосвіти;
  • учасники та стейкголдери реформи: — студенти та випускники,  — керівництво та педагоги.

У межах події запрошуємо учасників відвідати  «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» й дізнатись, як працює профтех: поспілкуватися з дирекцією центру, його студентами та на власні очі побачити навчально-виробничий процес та результати реформи.

Учасникам забезпечують:

  • відшкодування дорожніх витрат за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу);
  • харчування (кава-паузи та обід).

Реєстрація за покликанням. Кінцева дата реєстрації: 13 березня 2023 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера проєктів ГО «Інтерньюз-Україна» Максима Мазипчука: +380936162986, [email protected].

Подія «Завдяки нам! Майбутнє відбудови України» є складовою комунікаційної кампанії програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Програма має на меті надати підтримку у впровадженні реформи профосвіти та модернізації інфраструктури обраних навчальних закладів.

Довідка: Реформа професійно-технічної освіти та навчання (ПТО) є  пріоритетом у масштабній програмі реформ, яку здійснює український уряд. Спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії EU4Skills спрямована на підтримку реформи сектору ПТО в Україні. Реформа передбачає адаптація навчання до вимог ринку праці та допомогти молоді й дорослим реалізувати власний потенціал.

Детальніше про програму EU4Skills — https://eu4skills.info/.