FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

Inditex повернулася до прибутку в I фінпівріччі, виручка зросла на 50%

Мадрид. 15 вересня. ІНТЕРФАКС – Іспанська Industria de Diseno Textil SA (Inditex), один із найбільших у світі ритейлерів одягу, в першому півріччі 2021 фінроку повернулася на прибутковий рівень і збільшила виручку на 50%.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток за 6 місяців, що завершилися 31 липня, становить 1,27 млрд євро порівняно з чистим збитком розміром 195 млн євро за такий самий період минулого року.

Піврічна виручка Inditex збільшилася до 11,94 млрд євро з 6 млрд євро роком раніше. Без урахування зміни курсів обміну валют показник із травня по липень зріс на 7% порівняно з допандемійним 2019 роком.

Обсяги продажу через онлайн-платформи збільшилися на 36% переважно завдяки тому, що компанія сфокусувалася на інтернет-торгівлі через вплив пандемії COVID-19. У 2021 році Inditex планує збільшити онлайн-продажі на 25%.

Котирування акцій компанії під час торгів у Мадриді в середу знижуються на 1%. Від початку поточного року її капіталізація зросла на 14,8% і нині становить 91,9 млрд євро.

Inditex належить іспанському мільярдерові Амансіо Ортезі, управляє магазинами Zara і Zara Home, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho і Uterque.