FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Червень
2021

Ілон Маск ставить цілі Starlink

Ілон Маск стверджує, що його супутникова інтернет-система Starlink повинна бути в змозі забезпечити до серпня з’єднання з будь-якого місця, крім полюсів.

Він сказав, що конкурент OneWeb забезпечив фінансування, необхідне для завершення свого угруповання з 648 супутників першого покоління.

Клієнти Starlink підключаються за допомогою невеликих супутникових приймачів, які отримали назву Dishy McFlatFace, за ціною 500 доларів США (360 фунтів стерлінгів).

Але Маск сказав, що термінали коштують понад 1000 доларів (720 фунтів стерлінгів).

Виступаючи віддалено на Mobile World Congress, який проводиться як фізично в Барселоні, так і онлайн, він сказав, що Starlink «подолав стратегічно помітне число в 69 420 активних користувачів».

І він сподівався, що за 12 місяців у нього буде 500 000 користувачів.

За словами Маска, у компанії було два партнерства з телекомунікаційними компаніями “великих країн”.

А Starlink допоміг компаніям виконати умови ліцензії на 5G, яка вимагає надання покриття для сільських клієнтів.

Space X вже запустила на орбіту близько 1800 супутників і сподівається мати 12000 в небі до 2026 року.

За словами Маска, сукупна сонячна енергія супутників виробляє 5 МВт електроенергії.

Starlink почав пробну версію своїх послуг у Великобританії в січні, після того як Ofcom надав їй ліцензію в листопаді.

OneWeb, частково належить британським платникам податків, має 218 супутників на низькій навколоземній орбіті, і в четвер планується запустити ще 36 супутників.

Очікується, що незабаром він почне пропонувати комерційні інтернет-послуги, що охоплюють широту вище 50 градусів північної широти.

У цьому місяці OneWeb і BT підписали угоду про вивчення способів надання широкосмугового доступу в Інтернет у віддалених районах Великобританії і на морі.

Amazon також планує запустити угруповання супутників на низькій навколоземній орбіті для забезпечення широкосмугового доступу в віддалені райони в рамках свого проекту Kuiper.

Астрономи висловили стурбованість з приводу світлового забруднення та інших перешкод, що створюються цими угрупованнями супутників на низькій навколоземній орбіті.