FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

21
Травень
2021

Ілон Маск не виключив можливість існування позаземного життя і запропонував полетіти до інших зірок на антиматерії

Мільярдер Ілон Маск, глава компаній Tesla і SpaceX, в ході марафону «Нове знання», прокоментував можливість існування позаземного життя в тому чи іншому вигляді.
«Наскільки ми знаємо, [ми] єдине життя, яке існує. Можливо, є інше, але ми поки не бачили його ознак», – заявив пан Маск.
Зауважимо, що пошуком ознак життя за межами нашої планети займаються різні космічні апарати. Зокрема, таке завдання стоїть перед марсоходом «Наполегливість» (Perseverance), який працює зараз на Червоній планеті.
Ще було порушено тему досліджень далекого космосу. За словами мільярдера, для польотів за межі Сонячної системи слід розглянути можливість використання антиматерії.
«Найближча від нас [зоряна] система перебуває на відстані чотирьох світлових років. Її потрібно по-іншому досліджувати. І найефективніший спосіб це зробити … використовувати антиматерію, а також колапс матерій … і тоді можна буде вибратися за межі Сонячної системи», – вважає Ілон Маск.
Керівник Tesla і SpaceX також заявив по відеозв’язку, що людству слід розвивати взаємодію зі штучним інтелектом, щоб «розширювати межі свідомості».

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *