Недавні записи
- У Києві відсвяткували 30 – річчя ТПП Франція – Україна та свято молодого вина – Божоле Нуво 03.12.2024
- Офіційний курс гривні у вівторок ослаб ще на 7 копійок 27.11.2024
- Як захиститися під час обстрілів у місті: урок для учнів від ветерана російсько-української війни 23.11.2024
- ІІІ Національний туристичний саміт 23.11.2024
- 9 листопада відбувся SUMMIT 6 2024 — головна подія для будівельників цієї осені від Ліги Майстрів 22.11.2024
I-Dolina – український майданчик для розвитку шкільних стартапів
Чим раніше ми, починаємо створювати власний бізнес – тим більше в нас впевненості у своїх силах. Історії успіху молодих підприємців можуть допомогти визначитись з вибором життєвого шляху, а відповідно перші спроби запустити проект дають можливість зрозуміти, що для досягнення успіху необхідно брати на себе відповідальність.
В наші дні, дітей, що мріють реалізувати свій стартап, стало ще більше, оскільки з’явились нові напрямки для самореалізації. Всесвітня павутина не тільки створила нові можливості щодо спілкування, але й надала додаткові можливості в навчанні та отриманні, як додаткового так і основного доходу.
Існує безліч прикладів, коли ще неповнолітні заробляли свій перший мільйон завдяки своїм унікальним здібностям і талантам. Так, продажі з використанням NFT стали мейнстрімом 2021 року, де вартість покупок сягає сотні тисяч доларів, а учасниками є молоді люди шкільного віку в тому числі.
Тому, однією з цілей I-Dolina, це навчити дітей реалізовувати свої ідеї, перетворюючи їх на успішний бізнес, так як вік на сьогодні жодним чином Вас не обмежує. Після уроків або на перервах, використовуючи смартфон чи комп’ютер ви можете не просто створювати унікальні проекти, але й монетизувати їх.
Так, вже на сьогодні, Мала академія наук, Центри дитячої та юнацької творчості, регулярно оголошуються конкурси стартапів. Основним завданням таких проектів є навчання навичок ведення бізнесу, адже такі знання сприятимуть розвитку особистості.
Сучасна освіта повинна базуватися не лише на класичних підручниках, зошитах та завданнях, а й в повному обсязі використовувати нові технології та підходи. Коли діти закінчують школу, вони максимально повинні розуміти ,як функціонує теоретична та практична економіка світу та України.
Артема Гончаренко, президента International Technology Transfer Association (ITTA) поділився власним досвідом, як молодого підприємця, який починав власну справу в 14 років: «Ми створили проект І- Dolina, який дозволить сформувати дослідницький комплекс для розвитку бізнесу, реалізацій ідей, як для початківців, так і для досвідчених фахівців. . Сама ідея І- Dolina враховує досвід інших країн та надає безпечне середовище, захист, сервісну підтримку».
На сьогодні ми проходимо етап залучення додаткових інвестицій і в першу чергу від міжнародних наших партнерів таких як: Сполученні Штати Америки, Ізраїль та Китай .
Дані інвестиції дозволять І- Dolina охопити всю країну, створюючи місцеві осередки організації та відповідно забезпечити їх матеріально технічною базою.
Найкращу молодь не тільки навчати, але й заохочувати, надаючи їм різні можливості в забезпеченні технічно та в представленні їх винаходів та ідей на міжнародних площадках.