FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

18
Березень
2021

Huawei випустила смарт-годинник Watch Fit Elegant з підтримкою безперервного моніторингу рівня кисню в крові

Компанія Huawei випустила нову версію доступних смарт-годинників Huawei Watch Fit, що отримала назву Huawei Watch Fit Elegant. Новинка відрізняється від оригіналу в основному зовнішнім виглядом. Пристрій поміщений в корпус з нержавіючої сталі, а його ремінець виготовлений з фтореластомера. Такий же матеріал використовується для виробництва спортивних ремінців для Apple Watch.
Нова модель представлена в двох колірних варіантах: Frosty White з корпусом золотистого відтінку і Midnight Black з корпусом з темного заліза.
Якщо не брати до уваги зміни в дизайні, Watch Fit Elegant майже не відрізняються від оригіналу, за винятком додавання безперервного моніторингу ступеня насичення крові киснем (SpO2). В оригінальних годинниках Watch Fit рівень SpO2 вимірюється через певні проміжки часу протягом дня, в той час як Watch Fit Elegant надає в додатку «Здоров’я» (Huawei Health) дані безперервно, для кращої аналітики. Користувач також отримає попередження в разі, якщо рівень SpO2 виявиться занадто низьким.
Watch Fit Elegant мають універсальні функції відстеження фізичної активності і здоров’я, як і оригінальні смарт-годинники. Вони дозволять відстежувати практично будь-який вид активності – від традиційної ходьби, бігу, їзди на велосипеді до нетрадиційних форм вправ, таких як танці, бойові мистецтва та метання дротиків. Крім того, під час тренування можна відстежувати частоту серцевих скорочень в реальному часі, щоб підтримувати мотивацію до досягнення цільових рубежів. Всі дані про пульс, сон і фізичну активність можна отримати через додаток Huawei Health.
У Watch Fit Elegant теж є функція інтерактивних анімованих тренувань з покроковою інструкцією, як і у оригіналі. Крім того, пропонується 13 вбудованих бігових курсів для бігунів з будь-яким рівнем підготовки. Під час бігу Watch Fit Elegant надають інструкції, відстежують кількість кроків і маршрут за допомогою вбудованого GPS.
Разом з тим у новій моделі як і раніше немає підтримки NFC або сторонніх додатків. Тривалість автономної роботи новинки теж становить до 10 днів.
Терміни випуску і ціна Watch Fit Elegant залежать від регіону. Відомо, що у Великобританії смарт-годинники надійдуть в продаж 23 березня в онлайн-магазині Huawei за ціною 109,99 фунтів стерлінгів (4279 грн).