FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

Громадяни РФ можуть втратити право купувати нерухомість у ЄС

Брюссель. 4 травня. ІНТЕРФАКС – У Європейському Союзі пропонують у рамках нових санкцій проти Росії заборонити угоди з нерухомістю на території союзу з громадянами, жителями та юридичними особами РФ, передає агентство Bloomberg із посиланням на документ щодо запланованих санкцій.

"Пропозиція Європейської комісії передбачає припинення угод із нерухомістю з російськими громадянами, жителями та юридичними особами, забороняючи продаж або передачу, прямо чи опосередковано," нерухомого майна", – пише агентство.

Заборона, що пропонується, поширюється на росіян, які не є громадянами ЄС і не мають посвідки на проживання в країнах союзу. Захід не стосується тих, хто має громадянство або дозвіл на проживання в Європейській економічній зоні або Швейцарії.

Bloomberg зазначає, що сам захід набуде чинності у разі, якщо відповідну пропозицію схвалять країни-члени ЄС цього тижня.

Раніше у середу глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що серед інших санкцій, що пропонуються Єврокомісією, – відключення від міжнародної платіжної системи SWIFT трьох російських банків, зокрема Сбербанку, заборона мовлення в ЄС трьох великих державних телеканалів Росії, а також заборона надання російським компаніям послуг низки європейських спеціалістів. Крім того, ЄК пропонує впровадити поетапну відмову від імпорту російської нафти, яка, за словами фон дер Ляєн, має зайняти шість місяців і завершитися до кінця 2022 року.