FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Лютий
2023

Громади Київщини отримали 38 портативних зарядних пристроїв, придбаних за допомогою Японії та ПРООН

Київ. 17 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Територіальні громади Київщини отримали 38 зарядних станцій, придбаних за допомогою уряду Японії та Програми розвитку ООН (ПРООН), повідомила Київська обласна військова адміністрація.

“На церемонії передачі (відбулася 16 лютого – ІФ-У) були присутні радник-посланник Посольства Японії в Україні Ііджіма Ясумаса, Заступник постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс, заступники голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко та Андрій Братусь і представники територіальних громад пристоличного регіону”, – йдеться у повідомленні Київської ОВА, розміщеному на офіційному сайті у п’ятницю.

Загалом для всіх регіонів України було закуплено 1 000 нових зарядних станцій. Київщина стала першою, хто отримав такі пристрої. Решту станцій незабаром буде доставлено до місцевих громад у всій країні, уточнюється в повідомленні КОВА.

“Ми високо цінуємо підтримку міжнародної спільноти, зокрема від уряду Японії та ПРООН. Адже вбачаємо в цьому стратегічну співпрацю та формування довгострокових відносин задля забезпечення потреб наших громад. Висловлюємо вдячність за отримані зарядні станції та сподіваємося на подальшу співпрацю”, – зазначив під час церемонії заступника голови КОВА.

Джерело: https://koda.gov.ua/38-portatyvnyh-zaryadnyh-stanczij-peredaly-terytorialnym-gromadam-kyyivshhyny/