FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Січень
2023

Greco Group у 2022р. встановив в Україні понад 100 теплогенераторів, за весь час – 300

Київ. 19 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українська машинобудівна компанія Greco Group (ТОВ "Греко Груп", Вінниця) за час існування встановила понад 300 твердопаливних теплогенераторів у різних регіонах країни, зокрема понад 100 замовлень виконано за минулий рік.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці групи, напередодні компанія встановила термогенератор та твердопаливний котел на зерносушарці елеватора агрохолдингу Cygnet у Козятині (Вінницька обл.). Це дозволило суттєво знизити витрати за рахунок переходу з газу на паливні пелети.

"Обладнання Greco Group відрізняється екологічністю, економією енерговитрат, не вимагає додаткового обладнання. Робоча електрична потужність – 3-5,5 КВт, робоча температура – 45-150 ° С з контролем автоматики. У конструкції теплогенераторів застосовується подвійне утеплення всіх зовнішніх поверхонь, а самі агрегати виконані із високоякісних матеріалів за стандартом AISI", – наголосила компанія.

За даними компанії, лінійка теплогенераторів представлена моделями потужністю до 20 МВт. Вони підходять практично до всіх видів зерносушильних агрегатів, що використовуються як у мобільних зерносушарках, так і стаціонарних шахтних моделях. Крім того, експлуатація такого обладнання не потребує додаткового персоналу.

Greco Group уточнила, що обладнання компанії можна придбати за урядовою програмою компенсації 25% вартості техніки вітчизняного виробництва.

"У 2022 році компанія представила оновлену лінійку теплогенераторів, які отримали державну сертифікацію. Устаткування Greco Group додали до урядової програми часткової компенсації вартості. Це означає, що вартість наших твердопаливних генераторів буде на 25% нижчою для покупців з України", – зазначила компанія в соцмережі.

За даними на сайті Greco Group, компанія займається виготовленням, встановленням та сервісним обслуговуванням автоматичних теплогенераторів систем Greco для зернових сушарок різного типу потужністю від 1,5 МВт до 20 МВт. Станом на 2019 рік компанія побудувала та запустила 104 об’єкти у різних регіонах України.

Згідно з Єдиним держреєстром юрособ або фізосіб-підприємців, кінцевий бенефіціар ТОВ "Греко Груп" зі статутним капіталом 20 тис. грн – Іван Корженко.