FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Березень
2021

Google запустила в США бета-тест YouTube Shorts, який повинен стати конкурентом TikTok

TikTok за останні декілька років став феноменом і повернув популярність формату коротких відеороликів, як це колись зробив Vine. За TikTok пішли багато інших сервісів, які вирішили інтегрувати розділ з короткими відео в свої додатки. Тепер і Google запустила в бета-тест YouTube Shorts, який вже доступний в США.

Інформація про це вперше з’явилася на порталі The Verge, що опублікував заяву головного директора з продуктів Google Ніла Мохан (Neal Mohan). Крім США, YouTube Shorts також доступний в Індії, причому вже кілька місяців. За поточними даними, відеоролики в YouTube Shorts щодня збирають близько 3,5 млрд переглядів, тому не дивно, чому Google вирішила інтегрувати цю функцію в свій відеосервіс. Плани про це було оголошено ще у вересні 2020 року.

Варто відзначити, що Google може забрати таким чином у TikTok більшу частину аудиторії, включаючи авторів контенту, які проживають в Індії і США, так як в цих країнах доступ до TikTok обмежений.

Судячи з того, що YouTube Shorts вже з’явився в Америці, можна розраховувати на подальше глобальне розгортання функції в інших країнах. Хоча ніякої конкретної інформації про дати і в цілому появу YouTube Shorts в інших країнах поки що немає. Також варто відзначити, що не всім користувачам з США YouTube Shorts доступний, так як це бета-версія, і вибірка тут відбувається випадково.

При бажанні отримати доступ до YouTube Shorts можна, завантаживши спеціальний APK-файл з інтегрованим YouTube Shorts. Однак робота функції все одно не гарантується.