FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Лютий
2021

Google запустила в Австралії платну новинну платформу

Компанія Google запустила в п’ятницю в Австралії платну новинну платформу, на якій розміщується контент, отриманий від видавців в рамках укладеного з ними контракту. Це, за задумом технологічного гіганта, має продемонструвати, що немає ніякої необхідності в прийнятті підготовленого Канберрою закону, що змушує компанію платити місцевим постачальникам новин за показ контенту в її пошуковій системі.

Платформа News Showcase, поки функціонує тільки в Бразилії і Німеччини, спочатку планувалася до запуску в Австралії в червні минулого року. Але Google відклала ці плани, коли Канберра зажадала від Google і Facebook платити австралійським медіакомпаніям за контент, чого до цього не практикувалося в жодній країні.

В даний час законопроект знаходиться на розгляді в парламенті. Компанія назвала закон «непрацездатним» і пригрозила покинути пошуковий ринок країни в разі його прийняття.

На початковому етапі запуск платформи News Showcase в Австралії дозволить семи місцевим ЗМІ, включаючи Canberra Times, отримувати плату за використання їх контенту. Фінансові деталі угод не розголошуються. Google заявила, що сподівається на розширення кола австралійських видавців, які зможуть скористатися перевагами цієї платформи.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *