FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Березень
2021

Google випустить камеру відеоспостереження Nest Cam для розумного будинку нового покоління

Сьогодні в базі даних FCC було виявлено ще не анонсований пристрій від компанії Google. Як передає 9to5Google це може бути нова камера для відеоспостереження. У документах гаджет фігурує під назвою «бездротовий пристрій з потоковим мовленням». Раніше подібні описи й не зустрічалися в інших пристроях компанії.

Номер моделі пристрою – G3AL9, відзначається, що маркування FCC буде розташовуватися на задній панелі пристрою. Гаджет не матиме дисплею. Згадується присутність модулів Wi-Fi і Bluetooth Low Energy (BLE). Журналісти також змогли знайти в протоколах присутність літій-полімерної батареї, яка перезаряджається.

Виходячи з усіх цих даних, 9to5Google припускають, що це специфікації однієї з нових камер відеоспостереження для розумного будинку Nest Cam. До того ж Google обіцяла випустити нове сімейство пристроїв для безпеки будинку в 2021 році.

На початку цього року компанія вже випустила один з таких пристроїв – Nest Cam IQ Indoor. Він, до речі, в базі даних FCC мав такий же опис. У січні також в документах сертифікатора було знайдено згадку Nest Hub другого покоління. Все це вказує на те, що компанія готується до глобального оновлення продукції для розумного будинку.

Очікується, що запуск нової камери для розумного будинку відбудеться в середині-кінці цього року.