FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Травень
2021

Google тестує функцію RSS-підписки в Android-версії браузера Chrome

Розробники з Google приступили до тестування нової функції «Follow» у своєму браузері Chrome для пристроїв на базі Android. Вона побудована на базі веб-стандарту RSS, який в минулому був основою багатьох інструментів агрегування веб-контенту. Даний інструмент дозволить користувачам підписуватися на оновлення сайтів через меню браузера, а контент в рамках такої підписки буде виводитися у вигляді карток на окремій вкладці.
Представлена функція допоможе користувачам оперативно дізнаватися про нові публікації на улюблених сайтах. Варто відзначити, що дана новина була зустрінута користувачами неоднозначно. Багато хто пригадав те, що в минулому у компанії був власний сервіс RSS-агрегації, який припинив існування на тлі зниження популярності. Мова йде про сервіс Google Reader, який був закритий ще в 2013 році.
Важко сказати, чому через стільки років Google вирішила повернутися до RSS-агрегації, але, найімовірніше, на це є певні причини, і сервіс зможе знайти своїх користувачів. На даному етапі функція «Follow» доступна обмеженій кількості користувачів Android-версії браузера Chrome Canary з США. Для її активації необхідно перейти на сторінку з експериментальними функціями і активувати відповідний параметр. Коли саме цей інструмент може стати доступний користувачам стабільних версій оглядача, поки невідомо.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *