FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Січень
2022

Google придбає офісну будівлю в Лондоні за $1 млрд

Лондон. 14 січня. ІНТЕРФАКС – Компанія Google, що належить американській Alphabet Inc. (SPB: GOOG), придбає офісну будівлю в Лондоні за $1 млрд.

Як зазначається в пресрелізі компанії, Google продовжує вірити в те, що робота з офісу є життєво важливою для технологічного гіганта.

“Ця купівля символізує нашу впевненість в офісі як у місці для міжособистісної співпраці”, – заявив віцепрезидент компанії у Великій Британії та Ірландії Ронан Гарріс.

Будівля, що зветься Central Saint Giles, розташована у центрі міста, поблизу Британського музею.

Google планує здійснити реновацію будівлі, збудованої у 2010 році, а також організувати робочий простір на свіжому повітрі.

Крім того, компанія повідомила про будівництво нового офісу у столиці Великої Британії, неподалік залізничного вокзалу Кінгс-Крос.

Минулого року голова Alphabet Сундар Пічаї заявив, що Google адаптує гібридний режим роботи, за якого співробітники перебуватимуть в офісі три дні за тиждень.

У британському підрозділі Google працюють понад 6,4 тис. працівників. Сукупна місткість нових офісних комплексів компанії у Лондоні становитиме 10 тис. осіб.