FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Березень
2021

Google поліпшить функцію Nearby Share в пристроях на базі Android

За повідомленнями джерел мережі, розробники з Google готують відразу кілька поліпшень функції Nearby Share, яка доступна в пристроях на базі Android. Незабаром з її допомогою можна буде ділитися файлами відразу з декількома пристроями, а також відкривати доступ відразу всім користувачам, які перебувають поблизу.
Функція Nearby Share в Android-пристроях є аналогом Apple Air Drop і дозволяє обмінюватися файлами, посиланнями та іншою інформацією з пристроями, що знаходяться поблизу. Однак за раз передавати дані можна тільки на один пристрій, причому його власник повинен бути доданий в список контактів відправника.
Незабаром можливості функції Nearby Share розширяться. З її допомогою можна буде виявити всі наявні поблизу пристрої. Крім того, користувачі будуть мати можливість одночасної передачі файлів відразу на кілька пристроїв. Через п’ять хвилин після активації опція виявлення всіх доступних пристроїв автоматично відключиться. На додаток до цього зміниться меню Nearby Share, завдяки чому користувачі зможуть швидко перемикати доступні опції.
На даний момент невідомо, коли нові опції функції Nearby Share стануть доступні широкому колу користувачів. Варто зазначити, що з моменту анонса функції Nearby Share до її офіційного запуску пройшло більше року. Це означає, що нові опції можуть ще довго тестуватися, перш ніж з’являться на пристроях усіх користувачів.