FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Липень
2021

Google почала бета-тестування програми Android Auto

За повідомленнями джерел мережі, компанія Google запустила програму бета-тестування програми Android Auto, яке дозволяє перенести функції Android-смартфона на приладову панель або в інформаційно-розважальну систему автомобіля. Схоже, що додаток готується до масштабного запуску, перед яким він повинен пройти перевірку із залученням обмеженої кількості користувачів.

Згідно з наявними даними, учасники бета-тестування «отримають ранній доступ до нових функцій і оновлень Android Auto до того, як вони стануть доступні широкому загалу». В ході тестування Google розраховує перевірити сумісність Android Auto з різними призначеними для користувача смартфонами і моделями автомобілів.

Для підвищення якості сервісу учасники бета-тестування зможуть відправляти відгуки через канал зворотного зв’язку. Щоб поділитися своєю думкою про ту чи іншу функції досить зайти в додаток Android Auto, в меню налаштувань вибрати пункт «Довідка» і перейти в розділ «відгук». Разом з коментарем користувача в Google буде відправлятися діагностична інформація та телеметрія, яка допоможе розробникам виправляти виникаючі проблеми.

«Ми хотіли б, щоб ви взяли участь у програмі бета-тестування, щоб протестувати функції, перш ніж вони стануть загальнодоступними. Ми просимо вас не розголошувати інформацію про тестовані функції, поки вони не стануть загальнодоступними», – йдеться в повідомленні Google. Розробники також попереджають, що бета-версія Android Auto «може бути нестабільна, а деякі функції можуть не працювати належним чином». Інформація про терміни запуску стабільної версії Android Auto, яка стане доступна широкому колу користувачів, ще не була озвучена.

Загальна інформація

Android Auto – це мобільний додаток, створений Google для відображення функцій пристрою Android, наприклад смартфона, на приладовій панелі автомобіля і головному пристрої розваг.

Після створення пари між пристроєм Android з головним пристроєм система може відображати деякі програми автомобіля. Підтримувані програми включають відображення GPS і навігацію, відтворення музики, SMS, телефон і пошук в Інтернеті. Система підтримує головні пристрої як з сенсорним екраном, так і з кнопковим управлінням; також доступна робота в режимі гучного зв’язку за допомогою голосових команд, що рекомендується для зменшення відволікання уваги водія.

Android Auto є частиною Open Automotive Alliance, спільного зусилля 28 виробників автомобілів з Nvidia в якості постачальника технологій, доступного в 36 країнах.