FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Google.org надав IRC грант на $1,5 млн для допомоги українським біженцям

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Google.org, некомерційне благодійне відгалуження компанії Google, надав організації International Rescue Committee (IRC) та команді Google.org Fellows грант у розмірі $1,5 млн для допомоги біженцям із України.

Як повідомляється в офіційному блозі "Google Україна", гроші та експертиза допоможуть IRC підтримати волонтерську організацію unitedforukraine.org, яка допомагає переміщеним особам знайти житло, правову допомогу та психологічну підтримку.

Платформу запустила некомерційна організація United for Ukraine, заснована в лютому 2022 року генеральним директором платформи венчурного розвитку Planet FC Ольгою Хамама та Ніною Левчук, що працює в Google.

"Unitedforukraine.org підтримує українських біженців через мережу з понад 400 експертів з права та психологічної підтримки із понад 30 країн. Цей проєкт стане частиною IRC Signpost – глобальної гуманітарної технологічної програми, яка допомагає біженцям знаходити ресурси для задоволення своїх невідкладних потреб", – йдеться у блозі.

У Google зазначають, що протягом шести місяців команда з 13 співробітників компанії разом із IRC безкоштовно працюватиме повний робочий день, щоб допомогти розширити проєкти unitedforukraine.org і Signpost у всьому світі.

"Ціль полягає у тому, щоб створити надійне місце для переміщених людей, щоб вони могли легко знайти і термінову підтримку, і довгострокові рішення, хоча, звісно, ми сподіваємось, що вони дуже скоро зможуть повернутися до безпечної України", – наголосили в компанії.

Згідно з інформацією в блозі, через Google.org та співробітників Google на сьогодні вже виділено понад $35 млн через фінансування та підтримку для надання допомоги постраждалим від війни в Україні.

"5 травня 2022 року на конференції донорів у Варшаві буде оголошено про подальший внесок у розмірі $10 млн на гуманітарну підтримку, що включає грошові гранти та пожертвування, від Google.org та Google для допомоги людям в Україні. Завдяки цьому загальний внесок від Google.org та співробітників Google перевищить $45 млн у вигляді фінансування та підтримки", – розповіли у компанії.