FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Голова Рівненської ОДА розкритикував рішення місцевого міськвиконкому щодо підвищення тарифів на тепло на 46%

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Рівненської облдержадміністрації (ОДА) Віталій Коваль розкритикував рішення Рівненського міськвиконкому та міського голови Олександра Третяка щодо підвищення тарифів на теплопостачання майже в 1,5 раза.

"Вартість тепла та гарячої води в новому опалювальному сезоні для рівнян зросте більш як на 46%. Відповідне рішення вчора ухвалили на засіданні Рівненського міськвиконкому. Таке ганебне для суспільства рішення було прийнято врозріз та на порушення державної політики, позиції президента України Володимира Зеленського, обов’язків міського голови щодо своїх виборців", – написав він на своїй сторінці в Facebook у середу.

Голова ОДА нагадав, що підписаний центральною, місцевою владою та НАК "Нафтогаз України" меморандум щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла і гарячої води наступного опалювального сезону передбачає збереження нинішніх тарифів.

Водночас, за його словами, міський голова обласного центру не підписав документ.

"Для підтримки і стабільного проходження опалювального сезону у тих громадах, які підписали меморандум, уряд передбачив спрямування у 2022 році додатково до місцевих бюджетів 4% податку на доходи фізичних осіб, а також державних субвенцій. Для Рівного – це додаткові 54 млн грн від ПДФО! Могли б бути", – зазначив він.

Коваль додав, що як депутат міськради він ініціюватиме питання не вводити в дію рішення виконкому про застосування піднятих тарифів на теплопостачання для населення на опалювальний сезон 2021/22 років.

Джерело: https://www.facebook.com/koval8/