FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Березень
2023

Голова комітету ВР Потураєв: У нас є прекрасні українські репери, але їх має бути більше, щоб український підліток вибирав серед своїх

Київ. 10 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає, що український культурний продукт має бути представлений у великій кількості в усіх жанрах.

“Я дотримуюся позиції Гегеля, і вважаю, що кількість завжди переходить у якість. Коли запроваджували квоти на український музичний продукт, і різко збільшилася кількість українських пісень на радіостанціях, іноді це неможливо було слухати, це була гаражна попса. Але це потрібно було пройти, і наразі ми маємо виконавців світового рівня і європейського рівня. Це все якісно, це все круто, це все модно”, – сказав Потураєв на пресконференції в п’ятницю у Києві.

Голова комітету наголосив, що збільшення українського культурного продукту в результаті приведе до поліпшення якості.

Крім того, на його думку, в Україні мають бути представлені українські виконавці в усіх жанрах.

“Я не дуже сприймаю, не дуже розумію: як це можна вважати музичним жанром – реп, але у нас є чудові українські репери, але у нас їх має бути більше, щоб це все було різноманітніше. Щоб український підліток, обираючи, обирав серед своїх, щоб там було багато всього. Можливо, там буде щось не дуже вдале, але головне, щоб у нас усього свого було багато в усіх можливих напрямах”, – наголосив депутат.