FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Квітень
2023

Голова комітету Ради ініціює підвищення стелі благодійних внесків у 2,5 раза

Київ. 4 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Законопроєкт №9177 про збільшення на період війни можливих благодійних внесків платників податків із 4% до 10% прибутку без додаткового оподаткування зареєстровано у Верховній Раді.

“На сьогоднішній день можливість участі у благодійній діяльності для платників податку на прибуток обмежена розміром 4% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року, адже у разі перевищення зазначеного обмеження платник має збільшувати свій фінансовий результат відповідно до вимог пункту 140.5.9 ПКУ”, – прокоментував документ його автор та голова профільного парламентського комітету Данило Гетманцев у телеграм-каналі.

За його словами, держава має підтримувати свідомий бізнес, що займається благодійністю навіть під час війни.

Згідно з пояснювальною запискою, згідно із законопроєктом запропоновано на період воєнного стану не збільшувати фінрезультат до оподаткування у разі надання коштів або товарів, робіт, послуг неприбутковим організаціям, внесеним до Реєстру неприбуткових установ та організацій, у розмірі, що не перевищує 10% оподатковуваного прибутку в попередньому звітному році.

Джерело: https://t.me/getmantsevdanil/4490