FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Липень
2021

Голлівудські зірки йдуть в бізнес

Оскільки пандемія закрила Голлівуд на більшу частину минулого року, у акторів з’явилося більше вільного часу.

Замість того, щоб просто ізолюватися в будинку, багато знаменитостей відкрили свій бізнес.

Тут три знаменитості, поєднують акторську кар’єру зі співочою кар’єрою, розповідають про свої стартапи, які народилися через обмеження.

Ванесса Хадженс

32-річна актриса і співачка щойно випустила безалкогольний напій, що містить сік кактусів.

Вона заснувала бренд разом зі своїм другом і діловим партнером Олівером Тревеною.

«Пандемія дала нам можливість по-справжньому зосередитися на бренді, налаштувати його і запустити … ми дійсно хотіли випустити його якомога швидше і довести до споживачів», – каже Хадженс.

Спочатку плануючи націлити на ресторани і готелі, оскільки вони були закриті під час карантину, друзям довелося змінити свою маркетингову стратегію і стратегію поширення.

«Ситуація, що склалася змусила нас більше зосередитися на світі прямої доставки споживачеві/електронній комерції, а також додати модель на основі передплати», – каже Хадженс.

Найбільш відома за роллю в серіалі High School Musical, Хадженс пообіцяла виділити не менше 1 мільйона доларів (700 000 фунтів стерлінгів) від продажу Caliwater благодійній організації по боротьбі з дитячою бідністю No Kid Hungry.

Белла Торн

«Я завжди хотіла бути магнатом», – каже Торн, якій 23 роки, вона актриса, співачка, модель, кінорежисер і бізнесвумен.

Під час пандемії вона запустила нову продюсерську компанію Content X, яка підтримує впливових осіб в соціальних мережах, які сподіваються побудувати свої бренди.

«Це безперечно був захоплюючий процес», – говорить вона. «Через обмеження нам довелося більше думати і проводити тривалі дослідження того, коли просувати маркетингові та брендові ініціативи для Content X.

Торн також продовжує вести бізнес з виробництва канабісу під назвою Forbidden Flowers, який вона запустила в кінці 2019 року. Вона каже, що вдячна за те, що продажі цього врожаю сильно виросли під час пандемії.

Зараз Торн працює над декількома фільмами і створює нову музику, і додає, що їй було досить складно все збалансувати.

«Вся справа в тому, що потрібно виділити час, щоб по-справжньому зосередитися на чомусь. Прямо зараз я можу зосередитися на музиці протягом місяця, перш ніж піду в свій наступний фільм, при цьому все ще зосереджуючись на Content X».

«Я думаю, що в житті тебе цікавить все, але люди не дають тобі шансу. Вони кажуть: «Роби X або Y». Прийшов час зробити все!»

Квінсі Браун

Актор, співак і модель Квінсі Браун – прийомний син зірки репу Шона «Дідді» Комбса.

Пандемія дала 29-річному чоловікові час для розробки нової бізнес-ідеї.

«Для мене будь-який бізнес – це форма мистецтва», – каже Браун. «Один з напрямків, яким я захоплююся, – це технології. Щоб домогтися успіху в цьому, ви повинні постійно змінюватися і розвиватися».

Втративши п’ять комплектів навушників Apple AirPod, він пошукав на ринку що-небудь, що могло б допомогти йому не втратити їх.

«Як музикантові і акторові для мене надзвичайно важливо, щоб вони були під рукою і були повністю заряджені», – говорить він. «Коли я не знайшов нічого [для вирішення проблеми], я створив своє».

Браун розробив чохол для AirPod під назвою Qase, який включає в себе пристрій стеження. Так що, якщо ви втратите його, ви зможете знайти його знову, використовуючи додаток на своєму телефоні.

Щоб оцінити інтерес до продукту, він поговорив зі своїми 4,5 мільйонами підписників в Instagram.

«Я використовував соціальні мережі як манекен, щоб перевірити, чи зможу я продати цей продукт», – каже Браун. «Я звернувся до своїх шанувальників і ставив їм питання, створюючи своє власне дослідження ринку».

Браун, у якого вже є бізнес додатків для редагування фотографій під назвою Fresh Crop, каже, що його кінцева мета – стати всесвітньо відомим.

«Я хочу створювати і погоджувати себе з усіма аспектами бізнесу, які мають відношення до мене, щоб ділитися всіма своїми творчими сторонами і спілкуватися з людьми на всіх різних рівнях», – говорить він.

Вінона Джадд

Мультиплатинова зірка кантрі-музики Вінона Джадд була натхненна на створення власного асортименту масляних продуктів канабісу під час пандемії.

Відчуваючи себе безпорадною щодо власного здоров’я, 56-річна жінка каже, що хотіла б бути більш «активною» в цьому питанні.

«Із закриттям музичного бізнесу, безробіттям для групи і команди, минулий рік був дуже напруженим», – говорить Джадд.

«У мене були напади паніки. Мені потрібно було навчитися бути більш самодостатньою».

Запуск бізнесу був способом Джадд сказати: «Ні, ти можеш відмовитися від гастролей, подорожей, живих виступів і багато чого іншого, але ти не збираєшся відбирати у мене бажання пережити цей момент».

Її продукти, в тому числі бомби для ванн і бальзам, містять канабідіол, також відомий як CBD. Дехто каже, що це знімає біль і допомагає користувачеві розслабитися. Він не містить будь-яких з’єднань канабісу, які могли б викликати «кайф».

Джадд, яка протягом багатьох років також працювала актрисою, каже, що для відкриття комерційного підприємства Wynonna CBD треба було «багато вчитися».

«Мені здавалося, що в минулому році я вступила до коледжу, я багато чому навчилася. Я задавала багато питань і пробувала різні зразки».

«Ось так я зрозуміла, чим хочу займатися. Я думаю, що для будь-якої людини в будь-якому віці цікаво почати нову кар’єру, про яку ви дуже мало знаєте. Так ви дізнаєтеся, хто ви і свої сильні сторони».

Хоча жодна з чотирьох зірок не розкрила дані про їх продажі, експерт по бренду Ребекка Беттман каже, що їх статус знаменитостей значно спростить успіх їх продуктів і бізнес-інтересів.

«Володіючи дуже цінними власними фанатами в соціальних мережах, голлівудські зірки [або навіть будь-які інші знаменитості] забезпечують миттєвий доступ до цільової аудиторії, яка заздалегідь налаштована на покупку продуктів, які вони рекламують», – говорить засновник лондонського брендового агентство RBL.

«Не задовольняючись просуванням чужого продукту для відносно невеликої частини населення, найбільш кмітливі гравці відкривають свої власні компанії і самі стають підприємцями і власниками торгових марок.

«Все частіше недостатньо бути великою співачкою, актрисою, моделлю або спортсменкою зі своїм особистим брендом. Щоб бути дійсно світовою суперзіркою, вам потрібна власна бізнес-імперія і портфоліо брендів».