FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Глава ВООЗ прибув в Україну для оцінки необхідної допомоги постраждалим від війни

Київ. 7 травня. Інтерфакс-Україна-генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреїсус прибув з візитом в Україну, де має намір провести зустрічі зі співробітниками організації та оцінити необхідний обсяг збільшення допомоги постраждалим від війни.

"Прибув в Україну. Будучи дитиною війни, я знаю, що відчувають діти та дорослі, які опинилися в пастці цієї війни. Я хочу оцінити, як ВООЗ може збільшити нашу підтримку їм. Я також зустрінуся тут із нашими співробітниками – вони роблять колосальну роботу в надзвичайно складних умовах", – написав Гебреїсус у твіттері в п’ятницю пізно ввечері.

Перед тим у п’ятницю він повідомив, то відвідав склад ВООЗ у польському м.Жешув, який використовується для доставки життєво необхідних медикаментів в Україну, а також медичний центр, який приймає біженців з України і в якому зараз розміщено понад 6 тис. біженців.

Гебреїсус також повідомив, що поспілкувався з самими біженцями і подякував волонтерам, які працюють на українсько-польському кордоні і в польській лікарні.

Джерело: https://twitter.com/DrTedros/status/1522650255812091904