FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Глава МЗС Казахстану підтвердив готовність республіки постачати в Угорщину продукти нафтогазової промисловості

Нур-Султан. 3 травня. ІНТЕРФАКС-КАЗАХСТАН – Казахстан підтвердив готовність експорту в Угорщину продуктів нафтогазової, металургійної та хімічної промисловості, повідомив міністр закордонних справ республіки Мухтар Тлеуберді.

"З метою диверсифікації казахстанського експорту до Угорщини ми підтвердили готовність у забезпеченні продуктами нафтогазової, металургійної, хімічної, будівельної та харчової промисловості", – сказав Тлеуберді на пресконференції за підсумками зустрічі з міністром зовнішньоекономічних зв’язків і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто, котрий перебуває в Казахстані з робочим візитом.

За словами Тлеуберді, "антиросійські санкції впливають на розвиток і глобальної економіки, і економіки багатьох країн".

"Ми в наших торговельно-економічних відносинах з Угорщиною теж маємо певні труднощі, що пов’язано з транзитом і транспортуванням товарів. Також, як відомо, було призупинено прямий рейс авіакомпанії Wizz Air, який сполучав наші дві столиці, все це пов’язано з ситуацією в Україні" – сказав Тлеуберді.

Він висловив сподівання, що під час візиту Сіярто до Казахстану буде визначено нові шляхи для подальшого розширення двосторонньої співпраці.