FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

21
Вересень
2022

Генпрокурор Нью-Йорку подала до суду на Трампа, обвинувативши його у шахрайстві

Київ. 21 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Генеральна прокурорка Нью-Йорку Летиція Джеймс передала до суду позов проти колишнього президента США Дональда Трампа та його трьох дітей, обвинувативши їх у комерційному шахрайстві, повідомляє у середу The Hill.

Цивільний позов надійшов до Верховного суду штату в середу, він став кульмінацією трирічного розслідування офісу генерального прокурора діяльності компанії Трампа і того, чи вводила вона в оману інвесторів та податкові органи, роздмухуючи ціни на нерухомість, щоб отримувати інвестиції, а потім знижуючи їх, щоб отримувати податкові та кредитні пільги.

Офіс генерального прокурора вимагає призначити грошовий штраф у розмірі $250 млн, а також назавжди заборонити Трампу та його дітям Дональду Трампу молодшому, Іванці Трамп та Еріку Трампу обіймати позицію директора чи інші керівні посади в будь-якій корпорації, зареєстрованій чи ліцензованій у штаті.

Крім того, прокуратура просить заборонити Трампу та його компанії Trump Organization брати участь у придбанні нерухомості у штаті або подавати заявки на позики у будь-яких фінансових установах штату на п’ять років.

Джеймс заявила, що Трамп "хибно роздмухав свої статки на мільярди доларів" і разом із колишніми керівниками Trump Organization Алленом Вайссельбергом та Джеффрі МакКонні "маніпулював вартістю активів, щоб спонукати банки видавати кредити Trump Organization на більш вигідних умовах".