FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Березень
2023

Французький Auchan Retail спростував інформацію про розширення мережі в РФ

Київ. 13 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Французький Auchan Retail спростував інформацію про відкриття нових магазинів у Росії.

Як йдеться у релізі, опублікованому на офіційному сайті компанії, Auchan категорично заперечує відкриття нових магазинів у РФ.

“Ашан не відкриває нових магазинів і не створює нових торгових площ у Росії. Auchan ніколи не мав проєкту подвоїти кількість магазинів у цій країні. Ця “інформація” не згадується ніде в повідомленнях або стратегічних планах Auchan Russia або Auchan Retail. Це фейк. Auchan Retail припинив усі інвестиції в російський підрозділ”, – йдеться у релізі.

Повідомляється також, що 9 березня Auchan Russia оголосив про ребрендинг наявного магазину (бренд Attak) у Москві під торговою маркою MyAuchan, але цей формат було відкрито в країні у 2016 році.

Auchan Retail залишається вірним своєму зобов’язанню залишатися відкритим в Україні та Росії, щоб дозволити цивільному населенню цих країн продовжувати мати доступ до якісних продуктів харчування за найсправедливішою ціною. Ця місія триває”, – йдеться у релізі.

https://www.auchan-retail.com/wp-content/uploads/2023/03/2023_03_12_Position-Auchan-Retail-Reuters-UK.pdf