FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Березень
2023

Фонд українських стартапів тепер працюватиме також на безпеку та оборону країни – Шмигаль

Київ. 10 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що одним із ключових напрямів діяльності Фонду розвитку інновацій стане підтримка продуктів, проєктів і послуг, спрямованих на посилення нашої армії та безпеки громадян.

“Фонд розвитку інновацій, або як його ще називають – Фонд українських стартапів, тепер буде працювати й на безпеку та оборону країни. В умовах російської агресії одним із ключових напрямів діяльності Фонду розвитку інновацій стане підтримка продуктів, проєктів та послуг, спрямованих на посилення нашої армії та безпеки всіх громадян”, – написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами засідання уряду в п’ятницю.

За його словами, грантове фінансування та підтримку тепер зможуть отримати розробники дронів та інших технологій, необхідних для посилення країни.

“Розвиток екосистеми стартапів у сфері оборони та безпеки – це також одне з пріоритетних завдань у межах економічної політики уряду. І зараз, і після завершення війни”, – наголосив прем’єр.

Джерело: https://t.me/Denys_Smyhal/4731