FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

21
Березень
2023

Фонд енергетичної підтримки України профінансує реконструкцію газокомпресорної станції – ОГТСУ

Київ. 21 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Фонд енергетичної підтримки України, створений при Секретаріаті Енергетичного співтовариства, надасть підтримку Оператору ГТС України (ОГТСУ) в завершенні реконструкції об’єкта критично важливої газової інфраструктури.

“Це проєкт, над яким компанія працювала роками. Але війна внесла свої корективи. Тому ми потребували додаткової підтримки. Наша тривала й успішна співпраця з Енергетичним співтовариством дала нам змогу знайти рішення в нових умовах”, – заявив головний інженер ОГТСУ Юрій Зябченко, слова якого наведено на сайті компанії.

Як пояснили в ОГТСУ, проєкт фінансується коштом цільового гранта Міністерства закордонних справ Німеччини в розмірі EUR2 млн. Його буде використано на закупівлю робіт, необхідних для завершення будівництва об’єкта, що важливо для задоволення потреб внутрішніх споживачів в Україні.

Роботи над завершенням проєкту розпочнуться вже найближчим часом, поінформували в компанії.

“Ми дуже вдячні Міністерству закордонних справ Німеччини за підтримку цього проєкту. Він доповнює роботу Фонду підтримки Енергетичного співтовариства, який завершує закупівлю обладнання та палива на суму понад EUR100 млн, і допомагає підтримувати стабільне постачання електроенергії, газу й тепла в Україні”, – зазначив, у свою чергу, директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковський.