FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Грудень
2021

Ferrexpo призначила незалежним директором консультанта приватних медклінік "Добробут" в Україні

Київ. 30 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Гірничорудна компанія Ferrexpo з активами в Україні призначила незалежним невиконавчим директором члена консультативної ради постачальника мережі приватних медичних клінік в Україні "Добробут" Наталію Поліщук.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в четвер, Поліщук – економіст із більш ніж 25-річним досвідом роботи у фінансовому секторі і в Україні, і в Східній Європі, обіймала низку керівних посад у фондах прямих інвестицій у регіоні, а також посади директорів.

Водночас уточнюється, що Поліщук сім років очолювала український офіс міжнародної приватної інвестиційної компанії Advent International, розробляючи угоди для фонду компанії в розмірі $1 млрд, орієнтованого на Центральну та Східну Європу.

З 2018 року Поліщук входить до складу консультативної ради "Добробут" (Україна), постачальника мережі приватних медичних клінік в Україні, а до 2020 року також була членом правління та скарбником Lycée Français Anne de Kyiv, громадської міжнародної денної школи спільного навчання у Києві. Останніми роками Поліщук була незалежним консультантом у низці проектів M&A та due diligence в Україні.

Поліщук має ступінь магістра ділового адміністрування (MBA), здобутий у Havard Business School (Бостон), і ступінь бакалавра з гуманітарних наук, є кандидатом економічних наук.

Голова ради директорів компанії Лучіо Дженовезе (Lucio Genovese) вказав на багатий фінансовий досвід Поліщук та глибоке розуміння бізнес-ландшафту в Україні.

"Після призначення Поліщук до ради директорів групи входять вісім директорів, три з яких жінки. Призначення збільшує кількість незалежних директорів до п’яти", – сказав Дженовезе, слова якого наведено в прес-релізі.

Ferrexpo – залізорудна компанія з активами в Україні. Згідно з презентацією компанії, станом на 31 жовтня 2020 року компанії Fevamotinico S.a.r.l., підконтрольній Костянтину Жеваго, належить 50% Ferrexpo, компанії BlackRock – 4%, Schroders – 4%, Acadian – 3% та M&G також 3%.

Ferrеxpo належить 100% акцій Полтавського ГЗК, 100% Єристівського ГЗК та 99,9% Біланівського ГЗК.