FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Квітень
2021

Facebook змінить рекламні інструменти відповідно до нової політики конфіденційності Apple

Компанія Facebook розповіла про доробки рекламних інструментів в своїх соціальних мережах. Розробники змінять необхідні елементи для відповідності новим правилам Apple. Про це пише Reuters.
У Facebook відзначили, що зміни обмежать можливість рекламодавців обирати цільову аудиторію та аналіз реклами на платформах, які їй належать. Відповідно до опису, компанія більше не зможе моделювати поведінку користувачів за тривалі проміжки часу (на 7-денні і 28-денні періоди). Також буде неможливою розбивка цільової аудиторії за категоріями (вік, стать, регіон), ускладниться конверсія клієнтів і багато іншого.
Для збереження частини колишніх функціональних можливостей компанія впровадить два нових протоколи SKAdNetwork API and Aggregated Event Measurement. Щоб нововведеннями можна було скористатися, рекламодавцям потрібно оновити налаштування рекламного кабінету. Детальний опис можна знайти на сторінці Facebook.
Зміни пов’язані з майбутнім оновленням iOS, яке вийде наступного тижня. Воно дозволить обмежити можливості сервісів по відстеженню активності користувачів. Apple заявила, що нововведення спрямовані на захист користувачів і поліпшення контролю за даними.
Через зміни соцмережа розкритикувала Apple, заявивши, що це не дозволить показувати персоналізовану рекламу і знизить доходи бізнесу. Потім компанія пригрозила виробнику пристроїв судом.