FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Квітень
2021

Facebook заборонив постити на платформі «голос Трампа»

Facebook видалив відео колишнього президента США Дональда Трампа зі сторінки його невістки Лари Трамп.

Гігант соціальних мереж заборонив Трампу відвідувати свою платформу в січні після заворушень його прихильників в будівлі Капітолія у Вашингтоні.

Лара Трамп, новий учасник Fox News, опублікувала відео, на якому вона бере інтерв’ю у Трампа з ряду питань.

Пізніше вона опублікувала скріншот електронного листа, який вона отримала від Facebook, з попередженням про заборону.

«Відповідно до блокування, яке ми помістили в облікові записи Дональда Трампа в Facebook і Instagram, подальший контент, розміщений голосом Дональда Трампа, буде видалений, що призведе до додаткових обмежень для облікового запису», – йдеться в електронному листі від «Кейтлін».

Лара Трамп, яка одружена з сином пана Трампа Еріком, натомість розмістила інтерв’ю для свого власного онлайн-шоу The Right View на Тб Rumble і пов’язала його зі своєю сторінкою в Facebook.

«І ось так ми на один крок ближче до 1984 року Оруелла. Ух ти», – прокоментувала вона у своєму обліковому записі в Instagram.

Давній прихильник Трампа і телеведучий Fox News Шон Хенніті описав цей крок в своєму твіті як “крайню цензуру”.

Призупинення Facebook аккаунта Трампа 7 січня – на наступний день після заворушень в Капітолії – розглядається новою Наглядовою радою, створеною для винесення рішення зі спірних рішень модерації.

У той час, захищаючи заборону, глава Facebook Марк Цукербург сказав: «Ми вважаємо, що ризики, пов’язані з тим, що президент продовжить користуватися нашим сервісом в цей період, просто занадто великі».

Дональду Трампу також заборонили користуватися Twitter і YouTube.