FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Липень
2021

Електричний мікро-екскаватор

Honda створила найсимпатичніший в світі електричний мікро-екскаватор. За основу силової платформи компанія взяла власні універсальні акумуляторні блоки від електричних мотоциклів. Це дозволило перетворити мікро-екскаватор PC 01 компанії Komatsu чи не в іграшку. Ніяких вихлопів, гару і патьоків палива – робота мрії.

Як повідомили в Honda, у компанії величезні плани з переведення будівельної та іншої техніки на тягові акумулятори. І хоча конструкція і всі механічні вузли електричного мікро-екскаватора PC 01E розробили інженери Komatsu, внесок фахівців Honda в новинку також був значний. Це не тільки батарейні блоки Mobile Power Packs (MPP), але також основний привід і гідравлічний насос для управління стрілою, маніпулятором і ковшем.

З боку може здатися, що техніка працює повільно і поступається за продуктивністю людині з лопатою. Але при ритті вузьких і відносно глибоких траншей в тяжкому грунті подібна техніка заощадить сили, час і гроші. Невеликі розміри дозволять експлуатувати Komatsu PC 01E в міських умовах, часто сильно обмежених. Японці в цьому знають толк.

У будь-якому випадку добре, що така техніка на електричній тязі з’являється. Поки це адаптація, проте з часом з’являться оптимальні електричні рішення. Простота в експлуатації і обслуговуванні також зіграє свою роль в підвищенні попиту на подібну техніку. Залишиться тільки замінити людину автопілотом. Але це вже інша історія.

Honda Motor Co.- японська публічна багатонаціональна корпорація, заснована в 1948 році винахідником і підприємцем Соитиро Хондою і фінансистом Такео Фудзісава, відома перш за все як виробник автомобілів, мотоциклів і силового обладнання. Honda є найбільшим виробником мотоциклів у світі з 1959 року, досягнувши 400 мільйонів вироблених мотоциклів до кінця 2019, а також найбільший в світі виробник двигунів внутрішнього згоряння, що виробляє більше 14 мільйонів двигунів внутрішнього згоряння щорічно. У 2001 році Honda стала другим за величиною японським виробником автомобілів. У 2015 році Honda була восьмим за величиною виробником автомобілів в світі.