FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Листопад
2022

Екскерівництво Держгеокадастру на Житомирщині постане перед судом за розкрадання землі – ДБР

Київ. 28 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили досудове розслідування щодо двох колишніх членів керівництва Головного управління Держслужби геодезії, картографії та кадастру України (Держгеокадастру) у Житомирській області, які незаконно віддали у користування приватним особам державні землі вартістю понад 2,3 млн грн.

Як повідомляється на сайті відомства, чиновники в різні періоди обіймали посаду тимчасово виконувачів обов’язків керівників ГУ Держгеокадастру в Житомирській області. Перебуваючи на цих посадах, вони незаконно видали приватним особам земельні ділянки загальною площею приблизно 5,5 га на підставі неправдивих документів для приватизації.

Водночас посадові особи не перевірили поданих документів та підстав для приватизації землі "приватниками".

ДБР наголосило, що продовжує вивчати наявність інших можливих схем незаконної видачі земель держвласності іншими посадовими особами цієї структури.

Вищезазначених керівників регіонального управління Держгеокадастру підозрюють у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 1 ст. 367, ч. 2 ст. 367 КК України), санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до п’яти років.