FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2022

Екс-директора філії Державної продовольчо-зернової корпорації України підозрюють у зловживанні повноваженнями – прокуратура

Харків. 27 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Під процесуальним керівництвом Красноградської окружної прокуратури Харківської області оголошено про підозру у зловживанні повноваженнями колишньому директору однієї з філій акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України” (ч. 1 ст. 364-1 КК України).

Як повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури, за даними досудового слідства, підозрюваний, будучи директором філії, не вніс до облікових документів і товарно-транспортної накладної відомості про 24 тонни соняшнику, поставлені відповідно до договору фермерським господарством.

“Зазначений службовець не надав фермерському господарству жодних підтверджувальних документів, на підставі яких воно могло отримати кошти за поставлений товар. Сума збитку, заподіяного фермерському господарству, становить майже 300 тисяч грн”, – ідеться в повідомленні.

Досудове розслідування проводять слідчі відділення №1 Красноградського районного відділу поліції ГУ НП у Харківській області.