FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Лютий
2021

Dynetics скоро приступить до детальної розробки місячного посадкового модуля для доставки людей на Місяць

Раніше ми повідомляли, що NASA мінімум на місяць відклав черговий етап відбіркового конкурсу на виробництво місячного посадкового модуля для доставки людини на Місяць. Цей етап повинен був пройти в кінці поточного місяця. Незважаючи на це один з учасників конкурсу – компанія Dynetics – в термін завершила загальну розробку проекту місячного модуля. Тепер Dynetics готується до детального опрацювання проекту, що стане основою для виробництва модуля.

У поточному етапі конкурсу NASA беруть участь три компанії: SpaceX Ілона Маска (Elon Musk), Blue Origin Джеффа Безоса (Jeff Bezos) і Dynetics, що належить військовому підряднику Leidos. Десять місяців тому всі вони в сукупності уклали контракти на суму близько одного мільярда доларів США на розробку власних унікальних проектів місячних посадкових модулів. Для наступного етапу, в ході якого конкурсанти повинні будуть створити конструкторську документацію по своїм проектам, фахівці NASA повинні будуть вибрати дві компанії. Можливо, це станеться до кінця квітня.

«Це ще один крок до поверхні Місяця, – сказав Кім Дерінг (Kim Doering), віце-президент по космічним системам компанії Dynetics. – Попередня перевірка проекту підтвердила, що наша команда готова приступити до детального проектування, оскільки ми наближаємося до наступного етапу – критичного аналізу конструкції. Це ще один примітний огляд, який наближає нас на крок ближче до повторної висадки американців на Місяць».

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *