FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Грудень
2022

"ДТЕК Київські електромережі" втретє потрапили під перевірку НКРЕКП щодо організації відключень споживачів

Київ. 30 грудня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), здійснить чергову перевірку ТОВ "ДТЕК Київські електромережі" за порушення під час обмеження електропостачання споживачам.

Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні у п’ятницю за п’ятьма скаргами споживачів, зокрема однієї колективної.

Регулятор в обґрунтуванні проєкту рішення вкотре наголосив, що до НКРЕКП надходять численні скарги споживачів на нерівномірний розподіл ОСР участі споживачів у графіках відключень, а також відсутність повідомлення з боку ОСР про перерви в електропостачанні.

Як повідомляла "Енергореформа", НКРЕКП уже ухвалила рішення про дві хвилі перевірок операторів систем розподілу за скаргами споживачів на дискримінаційне відключення, неінформування про терміни відключень.

До першого списку за рішенням від 20 грудня потрапили АТ "Вінницяобленерго", ПрАТ "Закарпаттяобленерго", ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі", ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі", ПрАТ "Львівобленерго", АТ "ДТЕК Одеські електромережі", АТ "Полтаваобленерго", ВАТ "Тернопільобленерго", АТ "Хмельницькобленерго", ПрАТ "Волиньобленерго", ПАТ "Черкасиобленерго" та АТ "Чернівціобленерго". У другій (від 27 грудня) – всі перераховані вище компанії, за винятком останніх трьох.