FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Грудень
2020

Другий темношкірий чоловік застрелений поліцією в місті Огайо; офіцер звільнений з посади

Останній інцидент стався рано вранці у вівторок після того, як офіцери відповіли на скаргу, не пов’язану з надзвичайною ситуацією, про чоловіка, який включає і вимикає автомобіль на тривалий період, йдеться в заяві поліції Колумбуса. Незабаром після прибуття поліцейських, чоловік, який знаходився в гаражі, підійшов до них пішки, тримаючи в лівій руці мобільний телефон, а правої руки не було видно, повідомила поліція з посиланням на відео з камери, яку носили на тілі.

У цей момент офіцер Адам Кой застрелив чоловіка, 47-річного Андре Моріса Хілла, який, за їхніми словами, пізніше помер в лікарні.

Цей інцидент став останнім у низці вбивств афроамериканців поліцією в США в 2020 році, які викликали хвилю протестів проти расової несправедливості і жорстокості з боку правоохоронних органів.

Сотні людей провели мирну демонстрацію в центрі Колумбуса 11 грудня після того, як заступник шерифа округу Франклін застрелив 23-річного Кейсі Крістофера Гудсон біля свого будинку 4 грудня. Федеральні власті почали розслідування вбивства Гудсон.

Під час стрілянини у вівторок поліція заявила, що Хілл відвідував когось у будинку, де він був помічений, і що на місці події не було знайдено зброї.

Хоча жоден з офіцерів не активовав натільні камери відразу після стрілянини, поліція заявила, що це було знято на відео, але не на аудіо, через 60-секундну функцію «оглядки назад».

«Це трагедія на багатьох рівнях», – заявив глава поліції Колумбуса Томас Куінлан.

Мер Колумбуса Ендрю Гинтер сказав в Твіттері, що “неприйнятно”, щоб офіцери не включали свої камери.

Куінлан сказав, що звільнив Яка, 19-річного ветерана, зажадавши від нього здати значок і пістолет до отримання результатів внутрішньої перевірки та розслідування, проведеного владою штату.

Генеральний прокурор штату Дейв Йост в середу виступив із заявою, пообіцявши “провести повне, незалежне і експертне розслідування”.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *