FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

Дріжджі, борошно, риба, медикаменти та пальне найбільше затребувані через Платформу продбезпеки – Держпродспоживслужба

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Найбільший попит на Національній платформі продовольчої безпеки (НППБ), створеної для консолідації роботи виробників АПК в умовах вторгнення РФ в Україну, мають дріжджі, борошно, рибна продукція, медикаменти й дизельне пальне, повідомляє Державна служба з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів у середу.

Згідно з оприлюдненими даними на сайті відомства, найбільше заявок у системі розмістили користувачі Миколаївської, Київської, Житомирської та Хмельницької областей, активно зростає кількість користувачів із нещодавно деокупованої Чернігівської області.

"До НППБ долучається дедалі більше користувачів. На сьогодні їх кількість уже перевищує 3,5 тис. Серед учасників – агрофірми, виробничі компанії, військові адміністрації, міські (територіальні) громади, торгові та логістичні компанії. Платформа надає можливість усім користувачам оперативно взаємодіяти та вирішувати питання постачання товарів, у яких є потреби на місцях", – зазначено у повідомленні.

При цьому в комунікаційній платформі розміщено понад тисячу запитів на постачання продукції та понад тисячу пропозицій щодо можливості її постачань, зазначає Держпродспоживслужба. Найбільш затребувані запити на отримання дріжджів, борошна, рибної продукції, медикаментів і дизпального, тоді як пропозицій найбільше щодо соняшникової олії, круп, сиромолочної продукції, дизельних генераторів.

Відомство уточнило, що цінність платформи полягає у доступі користувачів до актуальної інформації та можливості прямого контакту між покупцем і постачальником. Ще однією перевагою платформи є можливість замовлення логістичних послуг.

Зазначається, що користувачі НППБ можуть за допомогою цього ресурсу знайти покупця для своїх продовольчих товарів, знайти й замовити необхідні для їх виробництва інгредієнти, замовити продукти на гуманітарній чи комерційній основі. Також платформа дає змогу відстежити запити на отримання продовольства регіональних військових адміністрацій і забезпечити їм постачання гуманітарної допомоги.

Держпродспоживслужба створила платформу продовольчої безпеки за підтримки Офісу президента України, Мінекономіки, Міністерства аграрної політики та продовольства. Є, за даними відомства, зручним і оперативним інструментом пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого споживання та комерційних пропозицій для виробників з урахуванням наявних у них логістичних можливостей.

Платформа доступна за посиланням: https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx.