FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Дорожники Київщини розпочали прибирання смт Макарів та с. Озера – "Укравтодор"

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Дорожники продовжують розчищати Київську область, цього тижня вони вже розпочали роботи у смт Макарів та с. Озера, повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") на фейбук-сторінці у четвер.

"Все, що залишив після себе "рускій мір", наразі ліквідують дорожники, комунальники та волонтери. Йдеться про знищений транспорт і військову техніку, сміття та бруд на понівечених війною вулицях", – йдеться у повідомленні.

За даними "Укравтодору", на сьогодні в області прибрано 258 км вулиць Ірпеня, Бучі, Бородянки, Гостомеля, Ворзеля, Горенки, Макарова та Озер. У них шляховики не лише прибирають, а й роблять ямковий ремонт та відновлюють розмітку.

Крім того, розчищаються дев’ять доріг міжнародного, регіонального й територіального значення. Наразі вже розчищено 216,9 км. Найбільший обсяг робіт виконано на трасах М-06, М-07 та Р-02.

В області також функціонують 16 тимчасових переправ.

"Днями повністю відновили рух автомобільною дорогою М-07 Київ – Ковель – Ягодин у бік Житомирщини. Крім того, продовжуємо будівництво тимчасової переправи на трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський", – йдеться у повідомленні.

Джерело: https://www.facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua/posts/364722175686399