FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Листопад
2021

До початку сезону зимових свят ковідна хвиля може залишити Україну – Кузін

Київ. 26 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На початок сезону зимових свят хвиля COVID-19 може залишити Україну, прогнозує головний санітарний лікар Ігор Кузін.

"До Нового року хвиля вже має вийти за територію України. За прогнозами, які ми використовуємо, пікові показники захворюваності та госпіталізації припадають на середину листопада. Ми нині майже перейшли пік показників", – сказав він в інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він повідомив, що МОЗ разом із зимовими курортами розробляє стратегію роботи в період зимових свят.

"Ми вже почали говорити із зимовими курортами про режим – у який спосіб тут забезпечити дотримання вимог протиепідемічного законодавства. Спільна позиція полягає в тому, що забезпечити контроль за сертифікатами про вакцинацію або ПЛР-тестами на підйомниках складно, тому курорти пропонують певну верифікацію на пункті в’їзду, наприклад на вході до готелю чи пункту прокату спортивного спорядження", – сказав він.

Кузін наголосив, що йдеться про те, щоб зимові курорти були безпечними, і для вакцинованих людей там не було жодних організаційних чи логістичних перешкод.

Повний текст інтерв’ю Ігоря Кузіна читайте на головній сторінці веб-сайту агентства "Інтерфакс-Україна" www.interfax.com.ua