FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Січень
2021

До кінця цього тижня Ілон Маск стане найбагатшою людиною в світі

Вражаюча динаміка курсу акцій Tesla в минулому році забезпечила швидкий підйом її засновника Ілона Маска (Elon Musk) в рейтингу найбагатших людей світу. Зараз він займає другу позицію, поступаючись лише голові Amazon Джефф Безос (Jeff Bezos), але до кінця тижня вони можуть помінятися місцями.

За версією рейтингу Bloomberg, зараз статки Маска оцінюються в $ 176 млрд, Безос обходить його на $12 млрд, але курс акцій Tesla продовжує рости, визначаючи подальшу динаміку добробуту глави цієї компанії. Основні доходи Маска номіновані в акціях Tesla, тому швидке зростання курсу дозволяє йому підніматися до вершини рейтингу найбільших світових мільярдерів семимильними кроками.

За прогнозами аналітиків Morgan Stanley, акції Tesla можуть подорожчати до $ 810 за штуку, це автоматично збільшить добробут Ілона Маска до рівня, що дозволяє вважати його найбагатшою людиною планети. Ентузіазм інвесторів викликають перспективи прийняття нових екологічних вимог в США, які підштовхнуть перехід на електромобілі. Після закриття торгів акції Tesla виросли в ціні до $ 753, такими темпами вони приведуть Маска на вершину рейтингу Bloomberg якщо не на цьому тижні, то в цьому місяці.