FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Лютий
2023

"Дніпровагонрембуд" після розслідування журналістів повідомив про звільнення гендиректора Анофрієва ще з 7 лютого

Київ. 23 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Генеральним директором АТ “Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів” (“Дніпровагонрембуд”, Дніпро”) з 8 лютого призначено Валерія Спіріна, який обіймав до цього посаду фінансового директора підприємства.

Згідно з інформацією в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), оприлюдненої в четвер, таке рішення ухвалила наглядова рада АТ 7 лютого, звільнивши з посади гендиректора Андрія Анофрієва, який очолював підприємство з листопада 2019 року. Акціями АТ він не володіє.

За даними НКЦПФР, на четвертий квартал 2022 року понад 98,8% акцій АТ “Дніпровагонрембуд” належить венчурному закритому корпоративному інвестфонду “Унібудінвест”, афілійованому з бізнесменом Леонідом Юрушевим.

Телепроєкт журналістських розслідувань Bihus.info кілька днів тому повідомив про те, що Анофрієв нібито вже протягом двох років офіційно підозрюється у сепаратизмі, участі у незаконному воєнізованому формуванні та співпраці з терористами.

Однак, за інформацією журналістів-розслідувачів, суд у Луганській області, куди було передано матеріали досудового розслідування, після повномасштабного вторгнення РФ опинився в окупації, і справа виявилася заблокованою.

При цьому керований Анофрієвим “Дніпровагонрембуд”, йдеться у розслідуванні, у вересні та грудні 2022 року укладав контракти із українськими держпідприємствами.

Основна спеціалізація “Дніпровагонрембуду” – ремонт та виробництво рухомого складу залізниць та його комплектувальних.

2021 року завод отримав 44,58 млн грн чистого прибутку (на третину більше, ніж роком раніше), чистий дохід не оприлюднив (роком раніше – 205 млн грн).