FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Для забезпечення правопорядку в Україні 8 і 9 травня буде задіяно понад п’ять тис. правоохоронців – Єнін

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Для гарантування публічної безпеки 8–9 травня на всій території України буде задіяно понад 5 тисяч правоохоронців, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі телемарафону в п’ятницю.

"Для гарантування публічної безпеки буде залучено понад 5 тисяч правоохоронців у всій країні. Ми отримуємо інформацію про цілком ймовірні обстріли мирних територій, а тому прошу мешканців України не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Символічні дати для Росії, як червоне для бика, поки весь цивілізований світ згадує жертв війни, Росія готується до танців на кістках у Маріуполі. 9 травня для Росії не день перемоги, а день великої ганьби", – сказав він.

За його словами, потенційних диверсантів виявляють щодня.

"Буквально сьогодні було затримано одного з колаборантів, який під час тимчасової окупації території Київської області наводив ворога на місця накопичення стратегічних запасів і житла учасників АТО/ООС", – зазначив Єнін.

Перший заступник міністра окремо подякував усім свідомим громадянам за співпрацю з правоохоронними органами. Він зазначив, що підрозділи системи МВС докладають усіх зусиль для гарантування безпеки громадян, особливо у період свят.